Szukaj na tym blogu

Koty do adopcji

Szukasz kota lub kotów do adopcji. To zakładka dla Ciebie!

Zakładka na blogu powstała po to aby pomóc osobom zajmującym się bezdomnymi kotami. Będę umieszczać tu zdjęcia i opisy kotów do adopcji, może kto z Was znajdzie dla nich nowy dom.
Fundacje i DT z którymi współpracuję:

  •  Od kilku lat współpracuję z Fundacją FOP z Wrocławia. Dla tych, którzy nie wiedzą, moje Fopki pochodzą właśnie z tej fundacji.
  •  Fundacja Miasto Kotów z Piotrkowa Trybunalskiego.
1.
szukają domu: Rukola i Rabarbar

Aaa, kotki dwa: biało-bure obydwa (ur. ok. 20.04.2017 r.). Rabarbar- drobniutki kocurek z pięknie pręgowanym grzbietem. Rukola- niesamowicie fotogeniczna ślicznotka z pięknym symetrycznie umaszczonym pyszczkiem i uroczą ciemną łatą na grzbiecie. On - ciekawy świata, wszędzie musi być i wszystko sprawdzić sam. Ona- cierpliwie czeka aż brat upewni się że jest bezpiecznie i można wspólnie dokazywać. Są bardzo ze sobą zżyci, całymi dniami sprawdzają kto jest szybszy i silniejszy. Z obserwacji nieustannie wychodzi remis. Gdy przychodzi pora przerwy w zabawach, wtedy człowiek staje się ich największym przyjacielem- wszak nikt tak dobrze nie podrapie za uchem i nie doceni siły kociego mruczenia. Świetnie dogadują się ze starszymi kotami. Rukola i Rabarbar szukają wspólnego domu. Kotki przebywają w Warszawie. 
Są podopiecznymi Fundacji Miasto Kotów (miastokotow.pl). Kontakt: Kasia, tel. 578 414 760 Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotów; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracji, gdy koty osiągną odpowiedni wiek. Koty zostaną oddane do adopcji do domu niewychodzącego.

koty do adopcji
  
2. szukają domu: Caroll i Tiffany
Kotki są odpchlone i odrobaczone. Przebywają w Piotrkowie Tryb. 
Są podopiecznymi Fundacji Miasto Kotów (miastokotow.pl). Kontakt w sprawie adopcji: Beata, tel. 696 664 919 Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kotów; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien i balkonu oraz kastracja kotek, gdy te osiągną odpowiedni wiek. Koki zostaną oddane do adopcji wyłącznie do tzw. domu niewychodzącego.


3. szuka domu: Chrupek
Chrupek to uroczy 7 tygodniowy kociak (ur. ok. 10.05.2017 r.). Został znaleziony w pustostanie, gdzie przebywał z resztą rodzeństwa. Jako jedyny pozwolił do siebie podejść, był najmniejszy i najsłabszy więc nie mógł tam zostać. Chrupek był zarobaczony i miał chore oczko, na szczęście oko udało już się wyleczyć, a po odrobaczeniu nabrał ochoty na zabawy i szaleństwa. Niedługo zostanie zaszczepiony. Chrupcio jest kotem bardzo kontaktowym. Uwielbia przebywać z człowiekiem i innymi kotami. Idealnie nadaje się do domku, w którym przebywa już inny kot. Potrafi korzystać z kuwety i uczy się korzystać z drapaka. Przesypia całą noc, nie jest natrętny, nie atakuje, nie gryzie i nie drapie. W kontaktach z dziećmi jest bardzo delikatny. Chrupek szuka domu niewychodzącego z dobrym jedzonkiem w misce. 
Kotek przebywa w Gorzkowicch (20 km od Piotrkowa Tryb.). Jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów (miastokotow.pl). Kontakt w sprawie adopcji: Justyna tel. 508 551 081. Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracji, gdy kot osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego.
4. szuka domu: Klemens

Niech Was nie zwiedzie ta słodka, rozanielona minka. To tylko drzemka Klemensa, podczas której ładuje akumulatory do dalszych zabaw i wariactw. Klemens to idealny kandydat na dokocenie do drugiego kota w zbliżonym wieku, któremu brakuje towarzysza zabaw. :)
Klemensik nie widzi na jedno oko, ale to mu wcale nie przeszkadza w eksplorowaniu zakamarków domu, biegach, zabawie no i w kochaniu Człowieka
Klemens szuka domu niewychodzącego z troskliwymi Opiekunami oraz osiatkowanym balkonem i zabezpieczonym oknem. Kocurek chętnie zamieszka z innym kotami lub psem lubiącym koty.
Kontakt:
📧 kontakt@miastokotow.pl
Iwona, tel. 691 222 550

5. szukają domów: Koletta i Maciek
Koletta i Maciek wracają z adopcji.
Nie ma miejsca w fundacji .... ich miejsca dawno i licznie zajęte!
Pilnie dom tymczasowy, dom stały ...
Koletta pięknie umaszczona w typie tabby wiek ok 12 mc.
grzeczna samodzielna indywidualistka
Maciek aksamitna czerń wiek ok 12 mc. przylepa miziak hultaj
Koty są szczepione, odrobaczone wysterylizowane, zdrowe. Przebywają we Wrocławiu.

Przebywają pod opieką fundacji FOP Wrocław
kontakt: fop.wroc@wp.pl, http://www.facebook.com/FopWroclawBrak komentarzy: